Allbygg | Ansatte
14889
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14889,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
våre medarbeidere

Ansatte

Allbygg har per idag 48 ansatte. Alle med gode kunnskaper og ferdigheter innan sitt fag, og med høgt fokus på
kvalitet og HMS i arbeidet. Våre ansatte får god oppfølging og er kursa i blandt anna stilasbygging, varmearbeider, arbeid i høgden, bruk av lift og truck, og fallsikring, for en betre og sikrare arbeidsplass.

Ludvik Solvang

Dagleg leiar Allbygg Florø AS
Tlf. 918 65 546
Epost: ludvik@allbygg.no

Asle Solvang

Driftsleiar
Tlf. 918 65 539
Epost: asle@allbygg.no

Dag Rune Strand

Dagleg leiar Allbygg AS
Tlf. 47466550
Epost:dag@allbygg.no

Sveinung Solvang

Prosjektleiar
Tlf. 918 65 542
Epost: sveinung@allbygg.no

Leidulv Solvang

Formann og sjåfør
Tlf. 917 22 617
Epost: leidulv@allbygg.no

Jon-Arne Solvang

Prosjektleiar
Tlf. 918 65 537
Epost: jonarne@allbygg.no

Willy Svortevik

Prosjektmedarbeidar
Tlf. 918 65 540
Epost: willy@allbygg.no

Anita Stenevik

Prosjektmedarbeidar
Tlf. 918 65 543
Epost: anita@allbygg.no

Anders Øvsthus

Prosjektleiar
Tlf. 918 65 545
Epost: anders@allbygg.no

Ida Sæterskar

Kontormedarbeidar
Tlf. 918 65 544
Epost: ida@allbygg.no